II liga seniorów / Jastrzębia Góra 2-10.09.2023

Licznik odwiedzin

11732626
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie dni
6208
9068
41919
11634770
100209
86616
11732626
Your IP: 44.221.66.130
Server Time: 2024-06-12 15:05:58

Wsparcie

Szkolenie

Zadania publiczne realizowane przez klub

Nasi na podium w minionym weekendzie

Napisał 

W miniony weekend dużo się działo na Mazowszu pod względem szachowym, z uwagi na dużą liczbę organizowanych turniejów. Sporo z nich odbyło się na świeżym powietrzu przy sprzyjającej pogodzie w ramach różnych pikników.

Pokaźna ilość naszych klubowiczów skorzystała z tej sposobności i spróbowała swoich sił przy szachownicy. Zaczynając od Wołomina, bo tam naszych było najwięcej, warto podkreślić pewne zwycięstwo w turnieju dla dzieci, Małgosi Zalewskiej. Małgosia zgromadziła komplet punktów i wygrała w turnieju w którym startowało 62 dzieci.

Małgosia Z Komplet wyników można zobaczyć na stronie turnieju --> ikonka

 

W tym samym miejscu organizowany był też turniej Open dla trochę silniejszych zawodników o Puchar Burmistrza Wołomina. Wygrał go Arkadiusz Słomski z Warszawy ale gorszy od niego tylko punktacją pomocniczą był Sebastian Sentowski. Trzecie miejsce również należało do zawodnika naszego klubu, Piotra Szczapy. Nasz junior szliwuje formę przed II ligą juniorów, która odbędzie się w lipcu.

Wyniki szczegółowe na stronie --> ikonka

Inny nasz junior, Wadim Brzozowski zajął drugie miejsce w turnieju o Puchar Brmistrza Dzielnicy Białołęka. Po dłuższej przerwie Wadim wraca do grana najlepszych.

Wadim Serwis tego turnieju znajdziesz tutaj --> ikonka

 

Przypomniał o sobie również Dawid Krasiewicz. Powracający do aktywności nasz zawodnik, zajął III miejsce w turnieju niedzielnym organizowanym przez DK Świt Warszawa. Dawida wyprzedził tylko m. Rafał Przedmojski i k. Paweł Szumilas.

Gratulacje naszym zawodnikom i życzymy sobie częściej tak dobrych wieści z turniejów!

         

 

 

 

Czytany 14571 razy

   zaprzyjaźnione firmy

JS Facebook Likebox Slider

SZACHY W SZKOŁACH

SZKOLENIE

SZACHY W SZKOŁACH

przedszkolaki grają w szachy

szachy w szkole

jak zostać arcymistrzem

szachy popudzają wyobraźnie i aktywność twórczą

rozwiązywanie zadań szachowych

szachy jako przedmiot obowiązkowy w szkole

 

 

TECHNIKA GRY / FIGURY

TECHNIKA GRY

FIGURY

debiuty

Król

strategia szachowa

wieża

gra środkowa

skoczek

końcówki szachowe

goniec

atak na króla

Hetman

atak i gra pozycyjna

pion

mat gońcem i skoczkiem