II liga seniorów / Poronin 5 -13.09.2020

Licznik odwiedzin

09523774
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie dni
815
983
1798
9509937
47503
66574
9523774
Your IP: 3.234.211.61
Server Time: 2021-10-25 13:50:12

Wsparcie

Zadania publiczne realizowane przez klub

lista członków naszego klubu

Napisał 

L.P.

Nazwisko, Imię 

Tytuł/Kat. 

Rank. FIDE 

Licencja zaw. 

 

Sędzia 

Działacz 

 

1

ANDREJCZUK Beata

WFM

2136

07201150

       

2

ANDRZEJEWSKA Anna FOTO

K

1988

07200184

       

3

BADZYNSKI Eugeniusz

I

0

         

4

BĄK Aleksander FOTO

IV

0

07201117

       

5

BĄK Diana FOTO

III

0

07201116

       

6

BIAŁOWIESKI Wiesław

II

0

         

7

BOGUCKI Karol

IV

0

         

8

BRINOVEC Franc

K

2103

07200583

       

9

BRONICKI Jakub FOTO

V

0

07201113

       

10

BRZOZOWSKI Ryszard

V

0

         

11

BRZOZOWSKI Wadim FOTO

III

0

07200961

       

12

CYBULA Szymon FOTO

V

0

         

13

DĄBROWSKA Aleksandra FOTO

II

1328

07201127

       

14

DĄBROWSKI Jakub FOTO

IV

0

07201128

       

15

GAWENDA Marcin

III

0

         

16

GOŁĄB Jarosław

IV

0

         

17

GORCZYCA Ireneusz FOTO

II

0

         

18

GRABOWSKI Rafał

 

0

         

19

JASTRZĘBSKA Anna FOTO

IV

0

07201110

       

20

JASTRZĘBSKI Jakub FOTO

IV

0

07201112

       

21

JASTRZĘBSKI Piotr

V

0

07201111

       

22

KACZMAREK Piotr

 

0

07200780

       

23

KARCZEWSKI Chrystian

IV

0

         

24

KOSIOR Jan FOTO

II

1368

07200718

       

25

KOSNY Marek FOTO

K

1964

07200142

       

26

KOWALSKI Przemysław

II

0

         

27

KOZERSKI Marcin

II

0

         

28

KOZERSKI Zbigniew

I+

1933

07200584

       

29

KRASIEWICZ Agnieszka FOTO

III

0

         

30

KRASIEWICZ Damian FOTO

III

0

07200734

       

31

KRASIEWICZ Dawid FOTO

II+

1710

07200733

       

32

KRASIEWICZ Robert FOTO

K+

2060

07200123

       

33

KRASIEWICZ Robert jr FOTO

III

0

07200719

       

34

KRÓLIK Michał FOTO

IV

0

07201108

       

35

KRUSZEWSKI Maksymilian FOTO

III

0

07200730

       

36

KUC Mariusz FOTO

I

1910

         

37

KULIGOWSKI Artur FOTO

IV

0

         

38

KUPIEC Arkadiusz

K

2145

         

39

MACIAGA Marcin FOTO

K+

2208

07200299

       

40

MARKS Zofia

K

1885

07200266

       

41

MARSZAŁ Mariusz

V

0

07201142

       

42

MIŁACHOWSKA Aleksandra FOTO

V

0

07200716

       

43

MOSKWIŃSKI Tadeusz FOTO

K

2081

07200149

       

44

MOSZCZYŃSKA Katarzyna

V

0

         

45

MURACKI Bartosz

V

0

07201153

       

46

OJRZYŃSKI Marceli

V

0

07201122

       

47

OJRZYŃSKI Tymoteusz FOTO

IV

0

07201121

       

48

OKRUCH Andrzej

IV

0

         

49

OKRUCH Jarosław FOTO

II

0

         

50

PAWŁOWSKI Jakub FOTO

IV

0

         

51

PAWŁOWSKI Maciej FOTO

IV

0

         

52

PAZDERSKI Ziemowit FOTO

K+

2262

07200158

       

53

PIATIKOW Karolina FOTO

III

0

07201001

       

54

PIOTROWICZ Marcin

I

2071

         

55

PIWIEC Alicja

 

0

         

56

PIWIEC Gracjan

 

0

         

57

POWAŁA Michał FOTO

III

0

07201123

       

58

POZIOMKOWSKA Aleksandra FOTO

III

0

07200811

       

59

PROBOLA Mateusz FOTO

II

0

07201081

       

60

PRZYBYŁKO Tomasz FOTO

IV

0

07201149

       

61

RACZEK Magda

II

0

07200585

       

62

RADWAN-RICHARD Natalia

 

0

         

63

RADZKI Konrad

V

0

         

64

ROGULSKA Monika FOTO

II+

1727

06200153

       

65

ROGULSKI Witold FOTO

K

2110

07200586

       

66

RYTAROWSKI Kamil

I

1926

         

67

SADOWSKI Miroslaw

K

2106

         

68

SAWICKI Maciej FOTO

V

0

         

69

SAWICKI Mikołaj FOTO

K

2004

07200132

       

70

SENTOWSKI Sebastian FOTO

II

1530

07201173

       

71

SIERADZKI Miłosz FOTO

II

1707

07200203

       

72

SIKORA Cezary FOTO

 

0

         

73

SKOPEK Jacek FOTO

IV

0

         

74

SLIWINSKI Marcin FOTO

K

2073

07200265

       

75

SŁONIEWSKA Agata FOTO

II

0

07200960

       

76

SŁONIEWSKI Kacper FOTO

III

0

07200717

       

77

SOWIŃSKI Jacek

III

0

         

78

SOWIŃSKI Jarosław

II

1723

         

79

STAŃCZYK Paweł

IV

0

07201124

       

80

STAROSZCZYK Mateusz FOTO

I+

2005

07200139

       

81

STĘPIEŃ Jakub FOTO

IV

0

07201120

       

82

STĘPIEŃ Marcin

V

0

07201119

       

83

STĘPIEŃ Mateusz

V

0

07201118

       

84

SZCZAPA Piotr FOTO

II

1170

07201143

       

85

SZCZERBA Bernard FOTO

III

0

07200678

       

86

SZCZERBA Piotr FOTO

V

0

         

87

SZEWCZAK Aneta FOTO

II

1196

07201107

       

88

SZYMANSKI Andrzej FOTO

K

2209

07200140

       

89

SZYSZKA Michał

V

0

         

90

ŚWIDER Karol

IV

0

         

91

TOMCZYK Ryszard FOTO

II

1452

         

92

WASILOWSKA Malgorzata

I

0

07200335

       

93

WIERZBA Maksymilian FOTO

II

0

07200590

       

94

WILCZYŃSKI Leszek

III

0

         

95

WIŚNIEWSKI Tomasz FOTO

III

0

07200951

       

96

WITKOWSKA Zofia FOTO

IV

0

07201125

       

97

WOJTCZUK Nikodem FOTO

IV

0

07200722

       

98

WUJKOWSKI Albert

 

0

         

99

ZADRĄG Jan FOTO

 

0

07200843

       

100

ZAWADZKI Damian FOTO

IV

0

07201109

       

101

ZBOINA Konrad FOTO

III

0

07200728

       

102

ŻEGOTA Miłosz FOTO

IV

0

07201115

       

103

ŻEGOTA Roch

V

0

07201114

       
Czytany 12073 razy

   zaprzyjaźnione firmy

JS Facebook Likebox Slider

SZACHY W SZKOŁACH

SZKOLENIE

SZACHY W SZKOŁACH

przedszkolaki grają w szachy

szachy w szkole

jak zostać arcymistrzem

szachy popudzają wyobraźnie i aktywność twórczą

rozwiązywanie zadań szachowych

szachy jako przedmiot obowiązkowy w szkole

 

 

TECHNIKA GRY / FIGURY

TECHNIKA GRY

FIGURY

debiuty

Król

strategia szachowa

wieża

gra środkowa

skoczek

końcówki szachowe

goniec

atak na króla

Hetman

atak i gra pozycyjna

pion

mat gońcem i skoczkiem