II liga Szklarska Poręba 2-10.09.2017

Licznik odwiedzin

05332397
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie dni
3126
4878
18401
5288272
98068
134463
5332397
Your IP: 54.198.108.19
Server Time: 2017-11-22 20:12:56

Wyłonieni Mistrzowie Mazowsza Juniorów

Napisał 

W miniony weekend rozegrały się Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 9, 11, 13, 15 i 18. Tym razem szachistów z całego Mazowsza gościła Zielonka, w której organizatorem był miejscowy klub szachowy UKS TSz Zieloni Zielonka. W pięknym i obszernym obiekcie OKiS-u, w hali sportowej rywalizowało 140 zawodników w poszczególnych grupach wiekowych.

Największą radość spośród klubowiczów z Zielonki sprawiły nam dziewczęta w grupie do lat 15-18, w której to Aneta Szewczak została mistrzynią a Ola Dąbrowska wicemistrzynią Mazowsza. Warto wspomnieć też, że Anetka podwyższyła swoją kategorię na II. Gratulacje!

 

Medaliści i miejsca zawodników UKS TSz Zieloni:

Kategoria Dziewcząt, Do lat 9

1. Kodym Katarzyna, PUKS Fides Węgrów 
2. Pawłowska Emilia, SP 321 Warszawa - Bemowo 
3. Bujalska Amelia, UKS Czternastka Warszawa

 

Kategoria Chłopców, Do lat 9

1. Czernek Tymon, UKS Czternastka Warszawa
2. Redzisz Michał, Ursynów Warszawa
3. Kozłowski Szymon, KSz Polonia Warszawa

...28. Ojrzyński Tymoteusz, UKS TSz Zieloni Zielonka

...30. Przybyłko Tomasz, UKS TSz Zieloni Zielonka

...31. Dąbrowski Jakub, UKS TSz Zieloni Zielonka

...34. Stępień Jakub, UKS TSz Zieloni Zielonka

...42. Ojrzyński Marceli, UKS TSz Zieloni Zielonka

...43. Stępień Mateusz, UKS TSz Zieloni Zielonka

...45. Bąk Aleksander, UKS TSz Zieloni Zielonka

...47. Muracki Bartosz, UKS TSz Zieloni Zielonka

...49.Bronicki Jakub, UKS TSz Zieloni Zielonka

 

Kategoria Dziewcząt, Do lat 11.

1. Malicka Maria, UKS MDK Otwock
2. Tarka Aleksandra, UKS Czternastka Warszawa
3. Paździerz Klaudia, UKS Czternastka Warszawa

...11. Słoniewska Agata, UKS TSz Zieloni Zielonka

 

Kategoria Chłopców, Do lat 11.

1 Pacan-Milej Kosma, KSz Polonia Warszawa
2 Sanz Wawer Daniel, UKS Czternastka Warszawa
3 Ossoliński Ziemowit, KSz Polonia Warszawa

...17. Zboina Konrad,  UKS TSz Zieloni Zielonka

...25. Brzozowski Wadim, UKS TSz Zieloni Zielonka

...26. Stępień Marcin, UKS TSz Zieloni Zielonka

 

Kategoria Dziewcząt, Do lat 13.

1 Kaczmarska, Joanna, MDK Otwock
2 Gowin, Małgorzata, KSz Polonia Warszawa
3 Klimek, Monika, UKS MDK Otwock

 

Kategoria Chłopców, Do lat 13.

1 Laszczak Przemysław, MTSz Mińsk Mazowiecki
2 Szustakowski Antoni, UKS Hetman Puszcza Mariańska
3 Jarzębowski Kacper, UKS Czternastka Warszawa

...6. Wiśniewski Tomasz, UKS TSz Zieloni Zielonka

...9. Powała Michał, UKS TSz Zieloni Zielonka

...11. Słoniewski Kacper, UKS TSz Zieloni Zielonka

...13.  Szczapa Piotr, UKS TSz Zieloni Zielonka

...18. Królik Michał, UKS TSz Zieloni Zielonka

...22. Kosior Jan, UKS TSz Zieloni Zielonka

 

Kategoria Dziewcząt, Do lat 15 i 18.

1 Szewczak, Aneta, UKS TSz Zieloni Zielonka
2 Dąbrowska, Aleksandra, UKS TSz Zieloni Zielonka
3 Koseska, Kamila, MTSZ Mińsk Mazowiecki

 

Kategoria Chłopców, Do lat 15 i 18.

1 Oleszek, Maciej, KSz Polonia Warszawa
2 Kowalski, Igor, KSz Polonia Warszawa
3 Chylewski, Patryk, UKS Szachylice Chylice

 

Wyniki szczegółowe można znaleść w dziale "wyniki turniejów" natomiast galerię z mistrzostw można obejrzeć na Facebooku klubowym.

 

Mówili o nas na:  

 zielonka pl

zielonka 24 

 

Czytany 9284 razy

   zaprzyjaźnione firmy

SZACHY W SZKOŁACH

SZKOLENIE

SZACHY W SZKOŁACH

przedszkolaki grają w szachy

szachy w szkole

jak zostać arcymistrzem

szachy popudzają wyobraźnie i aktywność twórczą

rozwiązywanie zadań szachowych

szachy jako przedmiot obowiązkowy w szkole

 

 

TECHNIKA GRY / FIGURY

TECHNIKA GRY

FIGURY

debiuty

Król

strategia szachowa

wieża

gra środkowa

skoczek

końcówki szachowe

goniec

atak na króla

Hetman

atak i gra pozycyjna

pion

mat gońcem i skoczkiem