II liga Szklarska Poręba 2-10.09.2017

Licznik odwiedzin

05332481
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie dni
3210
4878
18485
5288272
98152
134463
5332481
Your IP: 54.198.108.19
Server Time: 2017-11-22 20:25:10

36. Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ludwika Zamenhofa

Mikołajkowe turnieje na Bemowie

Mikołajkowe Turnieje w Zielonce

European Blitz and Rapid Chess Championship 2017

CRACOVIA 2017

Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w Szachach szybk

II liga juniorów

Napisał 

Awans do I ligi Juniorów otrzymują drużyny z miejsc 1-3, spadek do lig wojewódzkich drużyny z miejsc 25-31

 

 

 

Wyniki - runda 11  
M-ceNrNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.vs+MBch.
1 4 KTS Kalisz 1658 17.0 40.0 20;1;5;10;23;2;3; 324.00
2 6 MAT Myślenice 1611 17.0 39.5 22;26;3;7;12;21;1; 334.00
3 7 KSz Miedź Legnica 1603 17.0 37.5 23;27;4;21;3;11;12;25; 331.00
4 1 MKS MOS Wieliczka 1726 15.0 40.5 17;20;26;8;7;11; 322.50
5 2 KS Laura II Chylice 1718 15.0 35.5 18;9;26;15;3;23; 325.00
6 5 UKS Czternastka II Warszawa 1647 14.0 37.0 21;16;20;9;15;11; 313.50
7 3 MKSz II Rybnik 1703 13.0 39.0 19;14;8;12;13;17; 322.00
8 11 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1537 13.0 37.0 23;25;17;12;6;2; 323.50
9 21 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 1455 13.0 36.5 32;16;13;26;12; 307.50
10 13 Pszczyńskie Stowarzyszenie Szachowe 1501 13.0 36.0 24;27;25;10;14;9; 290.50
11 20 UKS MDK Gdynia 1463 12.0 30.0 19;28;29;24;17; 300.50
12 12 KMKSzach Victoria KOMPLEXBUD Kielce 1527 11.0 39.0 28;15;5;9;14; 323.00
13 23 Akademia Szachowa Gliwice 1443 11.0 35.0 32;16;24;17; 311.00
14 9 UKS TSz Zieloni Zielonka 1560 11.0 35.0 25;20;27;30;15; 297.00
15 8 UKS Smecz Konin 1574 11.0 34.5 24;29;22;18; 293.50
16 10 RzKSz Rzeszów 1550 11.0 32.0 22;24;27;15; 291.00
17 27 Krakowski Klub Szachistów II 1410 11.0 29.5 11;19;18;32;26; 290.00
18 25 UKS Ognisko II Rydułtowy 1430 11.0 29.5 18;19;32;16;10; 285.00
19 24 UKS PIĄTKA Wieluń 1433 10.0 33.5 18;14;31;22;19; 286.50
20 22 UMKS Na Pięterku Poznań 1444 10.0 32.5 28;25;19; 280.00
21 15 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1496 10.0 31.5 31;29;8;17; 312.50
22 17 UKS Hetman Częstochowa 1475 10.0 30.5 28;9;30;5;26; 306.50
23 14 KSz Gambit Przeworsk 1500 10.0 29.5 30;31;27;8; 299.50
24 31 KS Orły Pleszew 1327 9.0 32.5 32;28;29; 265.50
25 26 Adamietz Strzelce Opolskie 1425 9.0 30.0 10;14;13;30; 306.00
26 18 AZS Politechnika Poznańska Poznań 1473 8.0 30.5 31;32;30; 278.50
27 28 GKSz Hetman Pilzno 1380 8.0 30.0 32;24;16; 271.50
28 16 UKS GIECEK Radków 1484 8.0 29.5 32;18; 283.50
29 30 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław 1363 7.0 32.0 31;29; 270.00
30 19 KKSz Urania MOSiR Krosno 1464 7.0 27.5 32;28; 280.00
31 29 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1373 7.0 25.0 13; 279.00
32 32 STMGK Strzelce Krajeńskie 1272 3.0 18.5 30; 276.00

Strona turnieju --> str

Czytany 5048 razy

   zaprzyjaźnione firmy

SZACHY W SZKOŁACH

SZKOLENIE

SZACHY W SZKOŁACH

przedszkolaki grają w szachy

szachy w szkole

jak zostać arcymistrzem

szachy popudzają wyobraźnie i aktywność twórczą

rozwiązywanie zadań szachowych

szachy jako przedmiot obowiązkowy w szkole

 

 

TECHNIKA GRY / FIGURY

TECHNIKA GRY

FIGURY

debiuty

Król

strategia szachowa

wieża

gra środkowa

skoczek

końcówki szachowe

goniec

atak na króla

Hetman

atak i gra pozycyjna

pion

mat gońcem i skoczkiem