II liga seniorów / Jastrzębia Góra 2-10.09.2023

Licznik odwiedzin

11400809
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie dni
475
2952
3427
11378461
5674
59723
11400809
Your IP: 3.236.145.153
Server Time: 2024-03-04 09:19:47

Wsparcie

Szkolenie

Zadania publiczne realizowane przez klub

Otwarta Liga Mazowiecka 2023

Napisał 

 

Wyniki


Lista startowa drużyn Drukuj
NrNazwa drużynyFed.RankingKlubKapitan drużyny
1 KS Laura Chylice I POL 2227 KS Laura Chylice Bartłomiej Różycki
2 Skoczek Trojański POL 2226 Skoczek Trojański Jakub Pająk
3 UKS TSz Zieloni Zielonka III POL 2225 UKS TSz Zieloni Zielonka Robert Bugajski
4 UKS Sparta Białołęka III POL 2102 UKS Sparta Białołęka Jakub Suliborski
5 UKS „Gambit”- Wesoła POL 2101 UKS „Gambit”- Wesoła Teresa Osypiuk
6 UKSz Hetman Warszawa I POL 2100 UKSz Hetman Warszawa Krzysztof Sacharewicz
7 UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. I POL 2075 UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. Jacek Kiciński
8 KS Laura Chylice II POL 2028 KS Laura Chylice Bartłomiej Różycki
9 UKS TSz Zieloni Zielonka IV POL 2027 UKS TSz Zieloni Zielonka Piotr Mickiewicz
10 UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. II POL 2026 UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. Jacek Kiciński
11 Wariant la Plata POL 2025 Skoczek Trojański Paweł Kozioł
12 UKS Sparta Białołęka IV POL 2002 UKS Sparta Białołęka Piotr Sternik
13 KS Laura Chylice III POL 2001 KS Laura Chylice Bartłomiej Różycki
14 KSz Hetman Płock III POL 2000 KSz Hetman Płock Bogdan Sumiński
15 UKS Sparta Białołęka V POL 1950 UKS Sparta Białołęka Bartłomiej Czerwiński
16 KSz Zugzwang Warszawa POL 1927 KSz Zugzwang Warszawa January Jedynak
17 KSz Król Batory Otwock II POL 1926 KSz Król Batory Otwock Paweł Traczyk
18 ENTROPIA Warszawa POL 1925 ENTROPIA Warszawa Maciej Kamiński
19 UKS Sparta Białołęka VI POL 1875 UKS Sparta Białołęka Piotr Grabicki
20 KSz Król Batory Otwock III POL 1850 KSz Król Batory Otwock Patryk Popis
21 UKS Puszcza Mariańska II POL 1800 UKS Puszcza Mariańska Mariusz Seliga
22 Przyjaciele Bartnika POL 1751 UKSz Hetman Warszawa Dawid Szwak
23 UKS Puszcza Mariańska III POL 1750 UKS Puszcza Mariańska Łukasz Olszewski
24 UKS TSz Zieloni Zielonka V POL 1725 UKS TSz Zieloni Zielonka Walisiak Paweł
25 KSz „Skoczek” Siedlce II POL 1702 KSz „Skoczek” Siedlce Dariusz Baj
26 Debiut Zamienie II POL 1701 Debiut Zamienie Grzegorz Maryniec
27 Koktajl Mokotowa POL 1700 Skoczek Trojański Kozera Konrad
28 KSz Skoczek Pieścirogi II POL 1650 KSz Skoczek Pieścirogi Marcin Szarszewski
29 KS LEGION Legionowo POL 1600 KS LEGION Legionowo Łukasz Miętek
30 Debiut Zamienie III POL 1500 Debiut Zamienie Krzysztof Sawicki

 

Serwis turniejowy znajduje się tutaj --> ikonka 

Czytany 9891 razy

   zaprzyjaźnione firmy

JS Facebook Likebox Slider

SZACHY W SZKOŁACH

SZKOLENIE

SZACHY W SZKOŁACH

przedszkolaki grają w szachy

szachy w szkole

jak zostać arcymistrzem

szachy popudzają wyobraźnie i aktywność twórczą

rozwiązywanie zadań szachowych

szachy jako przedmiot obowiązkowy w szkole

 

 

TECHNIKA GRY / FIGURY

TECHNIKA GRY

FIGURY

debiuty

Król

strategia szachowa

wieża

gra środkowa

skoczek

końcówki szachowe

goniec

atak na króla

Hetman

atak i gra pozycyjna

pion

mat gońcem i skoczkiem