II liga Jastrzębia Góra 1-09.09.2018

Licznik odwiedzin

07591174
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie dni
745
4899
6394
7565373
81732
139490
7591174
Your IP: 34.204.0.181
Server Time: 2019-05-22 08:58:53

Zadania publiczne realizowane przez klub

zielonizielonka

zielonizielonka (5)

środa, 31 październik 2012 16:51

Skład zarządu

Napisał

50223017 2364963310205155 1995060258006892544 n

 

Prezes:

Robert Krasiewicz
tel. kom. 501 353 085
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

SENTEK 

 

V-ce Prezes:
Sebastian Sentowski

tel. kom. 503914686
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

sliwka 

 

V-ce Prezes Skarbnik:

Marcin Śliwiński
tel. kom.601-268-187,

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Składki członkowskie półroczne: juniorzy (do lat 18) - 20 zł

seniorzy - 40 zł

proszę wpłacać na nr. konta z podaniem imienia i nazwiska lub do skarbnika

Nr konta bankowego naszego klubu: Santander Bank Polska S.A. - 56 1090 1043 0000 0001 1341 8257

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

nr NIP: 1251393894       nr REGON: 140626060

środa, 31 październik 2012 16:35

lista członków naszego klubu

Napisał

L.P.

Nazwisko, Imię 

Tytuł/Kat. 

Rank. FIDE 

Licencja zaw. 

 

Sędzia 

Działacz 

 

1

ANDREJCZUK Beata

WFM

2136

07201150

       

2

ANDRZEJEWSKA Anna FOTO

K

1988

07200184

       

3

BADZYNSKI Eugeniusz

I

0

         

4

BĄK Aleksander FOTO

IV

0

07201117

       

5

BĄK Diana FOTO

III

0

07201116

       

6

BIAŁOWIESKI Wiesław

II

0

         

7

BOGUCKI Karol

IV

0

         

8

BRINOVEC Franc

K

2103

07200583

       

9

BRONICKI Jakub FOTO

V

0

07201113

       

10

BRZOZOWSKI Ryszard

V

0

         

11

BRZOZOWSKI Wadim FOTO

III

0

07200961

       

12

CYBULA Szymon FOTO

V

0

         

13

DĄBROWSKA Aleksandra FOTO

II

1328

07201127

       

14

DĄBROWSKI Jakub FOTO

IV

0

07201128

       

15

GAWENDA Marcin

III

0

         

16

GOŁĄB Jarosław

IV

0

         

17

GORCZYCA Ireneusz FOTO

II

0

         

18

GRABOWSKI Rafał

 

0

         

19

JASTRZĘBSKA Anna FOTO

IV

0

07201110

       

20

JASTRZĘBSKI Jakub FOTO

IV

0

07201112

       

21

JASTRZĘBSKI Piotr

V

0

07201111

       

22

KACZMAREK Piotr

 

0

07200780

       

23

KARCZEWSKI Chrystian

IV

0

         

24

KOSIOR Jan FOTO

II

1368

07200718

       

25

KOSNY Marek FOTO

K

1964

07200142

       

26

KOWALSKI Przemysław

II

0

         

27

KOZERSKI Marcin

II

0

         

28

KOZERSKI Zbigniew

I+

1933

07200584

       

29

KRASIEWICZ Agnieszka FOTO

III

0

         

30

KRASIEWICZ Damian FOTO

III

0

07200734

       

31

KRASIEWICZ Dawid FOTO

II+

1710

07200733

       

32

KRASIEWICZ Robert FOTO

K+

2060

07200123

       

33

KRASIEWICZ Robert jr FOTO

III

0

07200719

       

34

KRÓLIK Michał FOTO

IV

0

07201108

       

35

KRUSZEWSKI Maksymilian FOTO

III

0

07200730

       

36

KUC Mariusz FOTO

I

1910

         

37

KULIGOWSKI Artur FOTO

IV

0

         

38

KUPIEC Arkadiusz

K

2145

         

39

MACIAGA Marcin FOTO

K+

2208

07200299

       

40

MARKS Zofia

K

1885

07200266

       

41

MARSZAŁ Mariusz

V

0

07201142

       

42

MIŁACHOWSKA Aleksandra FOTO

V

0

07200716

       

43

MOSKWIŃSKI Tadeusz FOTO

K

2081

07200149

       

44

MOSZCZYŃSKA Katarzyna

V

0

         

45

MURACKI Bartosz

V

0

07201153

       

46

OJRZYŃSKI Marceli

V

0

07201122

       

47

OJRZYŃSKI Tymoteusz FOTO

IV

0

07201121

       

48

OKRUCH Andrzej

IV

0

         

49

OKRUCH Jarosław FOTO

II

0

         

50

PAWŁOWSKI Jakub FOTO

IV

0

         

51

PAWŁOWSKI Maciej FOTO

IV

0

         

52

PAZDERSKI Ziemowit FOTO

K+

2262

07200158

       

53

PIATIKOW Karolina FOTO

III

0

07201001

       

54

PIOTROWICZ Marcin

I

2071

         

55

PIWIEC Alicja

 

0

         

56

PIWIEC Gracjan

 

0

         

57

POWAŁA Michał FOTO

III

0

07201123

       

58

POZIOMKOWSKA Aleksandra FOTO

III

0

07200811

       

59

PROBOLA Mateusz FOTO

II

0

07201081

       

60

PRZYBYŁKO Tomasz FOTO

IV

0

07201149

       

61

RACZEK Magda

II

0

07200585

       

62

RADWAN-RICHARD Natalia

 

0

         

63

RADZKI Konrad

V

0

         

64

ROGULSKA Monika FOTO

II+

1727

06200153

       

65

ROGULSKI Witold FOTO

K

2110

07200586

       

66

RYTAROWSKI Kamil

I

1926

         

67

SADOWSKI Miroslaw

K

2106

         

68

SAWICKI Maciej FOTO

V

0

         

69

SAWICKI Mikołaj FOTO

K

2004

07200132

       

70

SENTOWSKI Sebastian FOTO

II

1530

07201173

       

71

SIERADZKI Miłosz FOTO

II

1707

07200203

       

72

SIKORA Cezary FOTO

 

0

         

73

SKOPEK Jacek FOTO

IV

0

         

74

SLIWINSKI Marcin FOTO

K

2073

07200265

       

75

SŁONIEWSKA Agata FOTO

II

0

07200960

       

76

SŁONIEWSKI Kacper FOTO

III

0

07200717

       

77

SOWIŃSKI Jacek

III

0

         

78

SOWIŃSKI Jarosław

II

1723

         

79

STAŃCZYK Paweł

IV

0

07201124

       

80

STAROSZCZYK Mateusz FOTO

I+

2005

07200139

       

81

STĘPIEŃ Jakub FOTO

IV

0

07201120

       

82

STĘPIEŃ Marcin

V

0

07201119

       

83

STĘPIEŃ Mateusz

V

0

07201118

       

84

SZCZAPA Piotr FOTO

II

1170

07201143

       

85

SZCZERBA Bernard FOTO

III

0

07200678

       

86

SZCZERBA Piotr FOTO

V

0

         

87

SZEWCZAK Aneta FOTO

II

1196

07201107

       

88

SZYMANSKI Andrzej FOTO

K

2209

07200140

       

89

SZYSZKA Michał

V

0

         

90

ŚWIDER Karol

IV

0

         

91

TOMCZYK Ryszard FOTO

II

1452

         

92

WASILOWSKA Malgorzata

I

0

07200335

       

93

WIERZBA Maksymilian FOTO

II

0

07200590

       

94

WILCZYŃSKI Leszek

III

0

         

95

WIŚNIEWSKI Tomasz FOTO

III

0

07200951

       

96

WITKOWSKA Zofia FOTO

IV

0

07201125

       

97

WOJTCZUK Nikodem FOTO

IV

0

07200722

       

98

WUJKOWSKI Albert

 

0

         

99

ZADRĄG Jan FOTO

 

0

07200843

       

100

ZAWADZKI Damian FOTO

IV

0

07201109

       

101

ZBOINA Konrad FOTO

III

0

07200728

       

102

ŻEGOTA Miłosz FOTO

IV

0

07201115

       

103

ŻEGOTA Roch

V

0

07201114

       
poniedziałek, 29 październik 2012 22:07

Ciekawe partie

Napisał

IM Czerwoński Aleksander 2377 - I++ Krasiewicz Robert 2055 (ME w szachach szybkich 2010)

poniedziałek, 29 październik 2012 21:57

Instruktorzy

Napisał

1. Robert Krasiewicz   - szkolenia indywidualne (m.in przez Skype) i grupowe,

   kontakt: tel.: 501-353-085, (22) 781-18-38, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.com

2. Rafał Buraczewski - szkolenia indywidualne i grupowe na terenie Sopotu i Trójmiasta,      

   kontakt: tel.:508-747-829, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

3. Maciej Kowalec

4. Śliwiński Marcin     -szkolenia indywidualne i grupowe,

   kontakt: tel.601-268-187, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

5. Maciąga Marcin      -szkolenia indywidualne na terenie Warszawy http://d-artagnan.x10.mx/ ,

   kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

6. Szymański Andrzej

7. Marks Zofia

 

WYKAZ CZŁONKÓW KLUBU

   

L.P.Nazwisko, Imię DółTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraLicencja zaw. GóraZawodnik GóraSędzia GóraDziałacz GóraSzkoleniowiec Góra
1 ANDREJCZUK Beata FOTO WFM 2030 07201150 TAK TAK    
2 ANDRZEJEWSKA Anna FOTO K+ 2011 07200184 TAK      
3 BARSZCZEWSKI Kacper V 0 07201346 TAK      
4 BĄDZYŃSKI Eugeniusz I 0   TAK      
5 BĄK Aleksander FOTO IV 0 07201117 TAK      
6 BĄK Diana FOTO III 0 07201116 TAK      
7 BIAŁOWIESKI Wiesław II 0   TAK      
8 BOGUCKI Karol IV 0   TAK      
9 BRINOVEC Franc K 2076 07200583 TAK      
10 BRONICKI Jakub FOTO IV 0 07201113 TAK      
11 BRZOZOWSKI Ryszard V 0   TAK      
12 BRZOZOWSKI Wadim FOTO III 0 07200961 TAK      
13 BULASZEWSKI Michał FOTO III 0 07202198 TAK      
14 BURACZEWSKI Rafał FOTO K 2187 10200084 TAK TAK   TAK
15 CEDRO Hubert   0   TAK      
16 CEDRO Maksymilian   0   TAK      
17 CHOROSZEJ Aleksander K 2047 07200419 TAK TAK    
18 CYBULA Szymon FOTO V 0   TAK      
19 CZARNOMSKI Dominik II+ 1595 07201333 TAK      
20 DĄBROWSKA Aleksandra FOTO I++ 1634 07201127 TAK      
21 DĄBROWSKI Jakub FOTO IV 0 07201128 TAK      
22 DEMIANIUK Maciej FOTO IV 0   TAK      
23 DEMIANIUK Marta   0   TAK      
24 DEPTUŁA Karol V 0 07201680 TAK      
25 DUSHNITSKA Juliia II 0 07202197 TAK      
26 FILIPIAK Mateusz FOTO IV 0 07201668 TAK      
27 FILIPIAK Michał FOTO IV 0 07201667 TAK      
28 GAWENDA Marcin III 0   TAK      
29 GĄSKA Adam FOTO II 1424   TAK      
30 GĄSKA Franciszek FOTO IV 0 07201506 TAK      
31 GOŁĄB Jarosław IV 0   TAK      
32 GORCZYCA Ireneusz FOTO II 0   TAK      
33 GRABOWSKI Rafał   0   TAK      
34 GUERIN Cyprian FOTO V 0   TAK      
35 GUMOWSKI Konrad FOTO III 0   TAK      
36 JACZYŃSKI Kacper FOTO II 0 07201719 TAK      
37 JAKUBASZEK Amelia FOTO III 0 07201720 TAK      
38 JAROŃ Adam III 0 07201607 TAK      
39 JASTRZĘBSKA Anna FOTO III 0 07201110 TAK      
40 JASTRZĘBSKI Jakub FOTO III 0 07201112 TAK      
41 JASTRZĘBSKI Piotr FOTO IV 0 07201111 TAK      
42 JEDYNAK Radosław FOTO GM 2345 07200186 TAK      
43 KACZMARCZYK Michał FOTO III 0 07201877 TAK      
44 KACZMAREK Piotr   0 07200780 TAK      
45 KALATA Alicja FOTO V 0 07202172 TAK      
46 KALATA Julia FOTO IV 0 07202136 TAK      
47 KALATA Kacper FOTO IV 0 07202135 TAK      
48 KAŁUZA Maksymilian FOTO II+ 1549 07200479 TAK      
49 KARCZEWSKI Chrystian IV 0   TAK      
50 KOSIOR Jan FOTO II 1362 07200718 TAK      
51 KOŚNY Marek FOTO K 1861 07200142 TAK      
52 KOWALEC Maciej FOTO K 2056 14200155 TAK TAK   TAK
53 KOWALSKI Przemysław II 1674   TAK      
54 KOZERSKI Marcin II 0   TAK      
55 KOZERSKI Zbigniew I+ 1933 07200584 TAK      
56 KRASIEWICZ Agnieszka FOTO III 0   TAK      
57 KRASIEWICZ Damian FOTO III 0 07200734 TAK      
58 KRASIEWICZ Dawid FOTO II+ 1655 07200733 TAK TAK    
59 KRASIEWICZ Robert FOTO K+ 2015 07200123 TAK TAK   TAK
60 KRASIEWICZ Robert jr FOTO III 0 07200719 TAK      
61 KRAWCZAK Patryk FOTO II 0 07201492 TAK      
62 KRÓLIK Michał FOTO III 0 07201108 TAK      
63 KRÓLIKOWSKI Ryszard FOTO K 1955 07200114 TAK TAK    
64 KRUSZEWSKI Maksymilian FOTO II 1406 07200730 TAK      
65 KUC Mariusz FOTO I 1910   TAK      
66 KULIGOWSKI Artur FOTO IV 0   TAK      
67 KUPIEC Arkadiusz K 2145   TAK      
68 LASZCZAK Przemysław K 1942 07200508 TAK      
69 LEWANDOWSKI Kacper FOTO II 0 07201540 TAK      
70 MANTAEV Ruslan FOTO III 1202   TAK      
71 MARKS Zofia K 1843 07200266 TAK TAK   TAK
72 MARSZAŁ Mariusz IV 0 07201142 TAK      
73 MARYSZCZAK Szymon III 0 07202173 TAK      
74 MAZURKIEWICZ Michał CM 2215 04200021 TAK      
75 MICHALAK Leon FOTO III 0 07201907 TAK      
76 MICKIEWICZ Piotr FOTO M 2226 16200003 TAK     TAK
77 MIŁACHOWSKA Aleksandra FOTO V 0 07200716 TAK      
78 MOSKWIŃSKI Tadeusz FOTO K 2060 07200149 TAK      
79 MOSZCZYŃSKA Katarzyna V 0   TAK      
80 MOTYL Jakub FOTO IV 0 07202140 TAK      
81 MOTYL Mateusz FOTO III 0 07202084 TAK      
82 MURACKI Bartosz V 0 07201153 TAK      
83 NOWACKA Dorota FOTO I+ 1582 07201363 TAK      
84 NOWACKI Adrian III 0 07201504 TAK      
85 OJRZYŃSKI Marceli FOTO IV 0 07201122 TAK      
86 OJRZYŃSKI Tymoteusz FOTO IV 0 07201121 TAK      
87 OKRUCH Andrzej IV 0   TAK      
88 OKRUCH Jarosław FOTO II 0   TAK      
89 OLĘDZKI Michał FOTO III 0 07201364 TAK      
90 OLSZEWSKI Antoni II 1413 07201571 TAK      
91 PAROL Aleksander FOTO V 0 07201537 TAK      
92 PARTYKA Igor FOTO II 1318 07201871 TAK      
93 PAWELCZYK Gabriel FOTO II 0 07201992 TAK      
94 PAWŁOWSKI Jakub FOTO IV 0   TAK      
95 PAWŁOWSKI Maciej FOTO IV 0   TAK      
96 PAZDERSKI Ziemowit FOTO K+ 2235 07200158 TAK      
97 PIATIKOW Karolina FOTO III 0 07201001 TAK      
98 PIOTROWICZ Marcin I 2071   TAK      
99 PIWIEC Alicja   0   TAK      
100 PIWIEC Gracjan   0   TAK      
101 PLUCIŃSKI Maciej III 0   TAK      
102 POWAŁA Michał FOTO III 1187 07201123 TAK      
103 POZIOMKOWSKA Aleksandra FOTO II 1065 07200811 TAK      
104 PRAUSNITZ Ian III 0 07202179 TAK      
105 PROBOLA Mateusz FOTO II 1396 07201081 TAK      
106 PRZYBYŁKO Tomasz FOTO IV 0 07201149 TAK      
107 RACZEK Magda II 0 07200585 TAK      
108 RADZKI Konrad V 0   TAK      
109 ROGULSKA Monika FOTO I 1727 06200153 TAK      
110 ROGULSKI Witold FOTO K 2110 07200586 TAK      
111 ROKNI Farzam FOTO II 1470 07201327 TAK      
112 RUDAŚ Borys FOTO II 1071 07201880 TAK      
113 RUDAŚ Dariusz IV 0   TAK      
114 RUSZCZYK Jakub FOTO IV 0   TAK      
115 RYTAROWSKI Kamil I 1926   TAK      
116 RZEPKA Grzegorz III 0 07202181 TAK      
117 SADOWSKI Miroslaw FOTO K 1998 07201188 TAK      
118 SAWICKI Maciej FOTO V 0   TAK      
119 SAWICKI Mikołaj FOTO K 1968 07200132 TAK TAK   TAK
120 SEO Ian FOTO II 1022 07201733 TAK      
121 SIERADZKI Miłosz FOTO II 1707 07200203 TAK      
122 SIKORA Cezary FOTO   0   TAK      
123 SKOPEK Jacek FOTO IV 0   TAK      
124 SŁONIEWSKA Agata FOTO II 1043 07200960 TAK      
125 SŁONIEWSKI Kacper FOTO II 1136 07200717 TAK      
126 SOWIŃSKI Jacek III 0   TAK      
127 SOWIŃSKI Jarosław II 1723   TAK      
128 STAŃCZYK Paweł FOTO III 0 07201124 TAK      
129 STAROSZCZYK Mateusz FOTO I++ 1968 07200139 TAK TAK   TAK
130 STĘPIEŃ Jakub FOTO IV 0 07201120 TAK      
131 STĘPIEŃ Marcin FOTO IV 0 07201119 TAK      
132 STĘPIEŃ Mateusz FOTO IV 0 07201118 TAK      
133 SYRKIEWICZ Michał FOTO I 1665 07201337 TAK      
134 SZCZAPA Piotr FOTO II 1300 07201143 TAK      
135 SZCZERBA Bernard FOTO III 0 07200678 TAK      
136 SZCZERBA Piotr FOTO V 0   TAK      
137 SZEWCZAK Aneta FOTO II 1191 07201107 TAK TAK    
138 SZYMAŃSKI Andrzej FOTO K 2209 07200140 TAK      
139 SZYSZKA Michał V 0   TAK      
140 ŚLIWIŃSKI Marcin FOTO K 2073 07200265 TAK TAK   TAK
141 ŚWIĄTKIEWICZ Paweł FOTO III 1046 07201942 TAK      
142 ŚWIDER Karol IV 0   TAK      
143 TARNOWSKA Aleksandra I++ 1843 00200017 TAK      
144 TOMCZYK Ryszard FOTO II 1339   TAK TAK    
145 WASILEWSKI Bartłomiej FOTO I 2097 07201565 TAK      
146 WASILEWSKI Mateusz FOTO III 0 07201698 TAK      
147 WASIŁOWSKA Małgorzata I 0 07200335 TAK      
148 WIERZBA Maksymilian FOTO II 1380 07200590 TAK      
149 WILCZYŃSKI Leszek III 0   TAK      
150 WIŚNIEWSKI Tomasz FOTO II 1377 07200951 TAK      
151 WITKOWSKA Zofia FOTO IV 0 07201125 TAK      
152 WOJTCZUK Nikodem FOTO III 0 07200722 TAK      
153 WUJKOWSKI Albert   0   TAK      
154 ZADRĄG Jan FOTO   0 07200843 TAK      
155 ZALEWSKA Małgorzata FOTO I 0 07201411 TAK      
156 ZALEWSKI Michał FOTO III 0 07201410 TAK      
157 ZAWADZKA Aleksandra FOTO IV 0 07201503 TAK      
158 ZAWADZKI Damian FOTO III 0 07201109 TAK      
159 ZBOINA Konrad FOTO III 0 07200728 TAK      
160 ZIELIŃSKI Damian II 1115 07201985 TAK      
161 ZIOŁO Oliwia FOTO I 1202 07201496 TAK      
162 ZYGMUNT Maciej FOTO III 0 07201500 TAK      
163 ŻEGOTA Miłosz FOTO IV 0 07201115 TAK      
164 ŻEGOTA Roch V 0 07201114 TAK      
165 ŻOCHOWSKI Nataniel FOTO IV 0 07201878 TAK      


  

   zaprzyjaźnione firmy

JS Facebook Likebox Slider

SZACHY W SZKOŁACH

SZKOLENIE

SZACHY W SZKOŁACH

przedszkolaki grają w szachy

szachy w szkole

jak zostać arcymistrzem

szachy popudzają wyobraźnie i aktywność twórczą

rozwiązywanie zadań szachowych

szachy jako przedmiot obowiązkowy w szkole

 

 

TECHNIKA GRY / FIGURY

TECHNIKA GRY

FIGURY

debiuty

Król

strategia szachowa

wieża

gra środkowa

skoczek

końcówki szachowe

goniec

atak na króla

Hetman

atak i gra pozycyjna

pion

mat gońcem i skoczkiem