II liga Jastrzębia Góra 1-09.09.2018

Licznik odwiedzin

07935534
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie dni
1131
1956
17741
7883171
72968
86855
7935534
Your IP: 18.207.136.184
Server Time: 2019-09-20 14:04:18

Zadania publiczne realizowane przez klub

Ligi juniorów

Ligi juniorów (5)

środa, 31 październik 2012 16:14

Liga Mazowiecka 2018

Napisał

 

 

Wyniki

 

Wyniki końcowe Drukuj
M-ceNrNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.Sz.1Sz.2Sz.3
1 2 KSz Polonia Warszawa II 1800 13.0 32.0 5.0 6.0 6.0
2 4 KS Laura Chylice III 1750 11.0 25.0 2.0 6.0 4.0
3 10 UKS "Czternastka" Warszawa IV 1675 10.0 29.0 4.5 5.5 6.0
4 8 UKS "Czternastka" Warszawa III 1692 10.0 26.5 6.0 5.5 5.5
5 5 UKS TSz Zieloni Zielonka II 1733 10.0 25.5 2.5 2.5 4.5
6 1 UKS "Caissa" Warszawa 1817 9.0 25.5 3.5 4.0 3.5
7 11 TKKF „Promyk” Ciechanów 1642 9.0 23.0 6.0 3.5 4.5
8 3 UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 1767 8.0 25.0 5.0 4.0 1.5
9 19 UKS Sparta Białołeka 1575 8.0 21.5 4.0 6.0 4.0
10 15 UKS TSz Zieloni Zielonka III 1600 8.0 21.0 4.0 0.0 4.0
11 21 UKS "Caissa" Warszawa II 1575 7.0 21.0 2.0 3.0 1.5
12 14 UKS "Czternastka" Warszawa V 1608 7.0 20.5 5.5 4.5 5.0
13 20 UKS "Czternastka" Warszawa VII 1575 7.0 19.0 5.0 4.0 3.0
14 9 CKR SSz GRÓJEC 1675 6.0 22.5 3.0 3.0 3.0
15 12 UKS Hetman Puszcza Mariańska I 1633 6.0 21.5 2.5 1.5 3.5
16 6 MTSz Mińsk Mazowiecki I 1717 6.0 18.0 3.0 1.0 2.5
17 17 UKS "Czternastka" Warszawa VI 1575 6.0 15.0 3.5 3.5 3.5
18 23 UKS "Czternastka" Warszawa VIII 1542 6.0 15.0 3.0 1.0 4.0
19 16 UKS TSz Zieloni Zielonka IV 1600 5.0 16.5 4.0 5.0 2.5
20 7 KSz Polonia Warszawa III 1700 5.0 16.5 4.0 2.0 5.0
21 18 UKS SP 321 Warszawa-Bemowo II 1575 4.0 19.0 2.0 3.5 2.5
22 22 UKS SP 321 Warszawa-Bemowo III 1567 4.0 13.5 2.0 5.5 3.0
23 13 MTSz Mińsk Mazowiecki II 1633 3.0 13.0 1.0 2.5 0.0
24 24 UKS Hetman Puszcza Mariańska II 1442 0.0 12.0 1.0 1.0 1.5

 

 

Drużyny z miejsc 1-2 awansują do II ligi.

Strona turnieju --> str

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

środa, 31 październik 2012 16:10

II liga juniorów

Napisał

Awans do I ligi Juniorów otrzymują drużyny z miejsc 1-3, spadek do lig wojewódzkich drużyny z miejsc 31-40

 


                                                                                                              Wyniki
M-ceNrNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.vs+MBch.Szach.
1 3 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1683 18.0 41.0 23;16;12;6;18;2;9;20; 324.00 5.0
2 1 UKS przy SP 8 Chrzanów 1735 18.0 40.0 21;14;4;6;7;16;2; 329.50 8.0
3 12 UKS Hetman Częstochowa 1574 17.0 39.5 32;28;24;13;4;7;8; 329.00 3.0
4 6 KSz HETMAN Koszalin 1631 15.0 42.5 26;18;13;34;28;11;16; 315.00 9.0
5 13 Krakowski Klub Szachistów 1893 II 1550 15.0 38.5 33;31;2;20;8;10;3; 322.00 3.0
6 7 KS Laura II Chylice 1620 14.0 37.5 27;20;15;10;17;2; 322.00 7.5
7 9 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1596 14.0 36.5 25;31;21;18;14; 299.50 5.0
8 4 KSz. Hańcza Suwałki 1682 13.0 39.5 24;26;15;29;25; 316.00 6.0
9 15 KSz Miedź Legnica 1545 13.0 37.5 35;2;26;10; 301.50 4.5
10 20 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław 1494 13.0 35.0 40;28;5;17;16; 327.00 7.0
11 16 MKSz II Rybnik 1536 13.0 31.5 36;26;9;21;7;18; 321.00 6.0
12 5 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 1642 12.0 37.0 27;23;24;18; 288.00 3.0
13 8 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1611 12.0 36.5 32;22;31;21;11; 299.00 3.0
14 2 MKS MOS Wieliczka 1732 12.0 34.5 22;17;24;10;6;18; 329.00 4.0
15 14 UKS Czternastka II Warszawa 1546 12.0 34.5 34;28;33;30;4; 313.00 8.5
16 10 UKS Trzydziestka Olsztyn 1590 12.0 33.0 30;19;17;25;5; 326.00 7.0
17 24 UKS Ognisko II Rydułtowy 1449 12.0 32.0 37;14;36;35;28;11; 302.50 4.0
18 31 KSz Polonia II Warszawa 1416 12.0 31.5 11;22;24;23;26; 302.50 7.0
19 17 UKS Giecek Radków 1533 11.0 36.5 37;29;30;14;38; 297.50 6.5
20 25 UKS Goniec Staniątki 1437 11.0 34.0 39;19;17; 313.50 8.0
21 19 GKSz Hetman Pilzno 1495 11.0 34.0 39;35;27; 281.50 6.0
22 21 Pszczyńskie Szachy 1474 11.0 31.0 34;30;11;33; 313.50 5.5
23 11 UKS MDK Gdynia 1581 10.0 36.0 33;23;27;26;29; 284.00 5.0
24 22 UKS Piątka Wieluń 1468 10.0 33.0 35;37;40;39; 270.50 7.0
25 28 OTSz Ostrów Wielkopolski 1423 10.0 32.5 8;38;22;34; 309.00 7.0
26 30 MUKS SZS Cieszyn 1419 10.0 32.5 31;5;33;40; 285.00 6.5
27 33 KS Korona Zakrzewo 1392 10.0 31.0 36;23;37;39; 284.00 3.0
28 23 TMS Roszada Gliwice 1451 10.0 31.0 36;38;39;34;32; 277.50 3.5
29 27 UKS TSz Zieloni Zielonka 1426 10.0 31.0 40;39;38;37;36; 276.00 9.0
30 18 ŻKSz Żary 1523 10.0 29.5 38;27;11;8;13; 322.50 7.0
31 29 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 1420 10.0 29.5 32;35; 314.50 5.5
32 34 KTS II Kalisz 1376 9.0 32.0 38;27;19;40; 281.50 4.0
33 26 Klub Szachowy Stilon II Gorzów Wlkp. 1430 9.0 30.5 38;35;22;30; 299.00 5.0
34 35 UKS Gekon Nysa 1320 8.0 26.5 40;23;32;37; 274.50 2.5
35 38 RzKSz Rzeszów 1274 8.0 26.0 40;32;36;37; 271.00 0.0
36 32 UKS Caissa Warszawa 1410 7.0 27.5 36;40;34; 263.00 9.0
37 36 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 1310 6.0 30.0 40;39;35; 256.00 7.0
38 39 UKS SP 1 Brzozów 1196 6.0 24.5 40;32; 277.00 3.0
39 37 KKSz Karpaty Urania Krosno 1288 4.0 27.0 36; 261.50 5.0
40 40 UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 1114 2.0 15.5 37; 265.50 3.5

Strona turnieju --> str

środa, 31 październik 2012 16:00

I liga juniorów

Napisał

Awans do Extraligi otrzymują drużyny z miejsc 1-3, spadek do II ligi drużyny z miejsc 8-10.

                                                                                                            Wyniki   
M-ceNrNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.vs+S.B.Sz.1
1 9 UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój 1898 15.0 35.0 2;3;4;5;7;10;1; 150.96 7.0
2 7 UKS Hetman Koronny Trzebinia 1969 15.0 35.0 5;6;10;8;1;2;3; 148.92 5.5
3 10 UKS Czternastka Warszawa 1911 12.0 31.5 1;2;3;8;5; 131.92 7.0
4 6 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1823 12.0 30.5 5;8;2;3;4; 128.46 5.0
5 2 KTS Kalisz 1862 9.0 31.0 1;3;5;8; 126.88 1.5
6 1 LKS Chrobry Gniezno 1712 7.0 23.0 4;6;8; 101.42 6.5
7 4 Akademia Szachowa Gliwice 1728 6.0 23.5 3; 104.67 6.5
8 3 Krakowski Klub Szachistów 1893 1784 6.0 20.0 8;1;5; 83.25 2.5
9 8 MAT Myślenice 1750 5.0 21.5 5;9; 96.54 3.5
10 5 UKS Smecz Konin 1590 3.0 19.0 4; 84.00 0.0

Strona turnieju --> str

środa, 31 październik 2012 15:50

Ekstraliga juniorów

Napisał
                                                                                                        Wyniki   
M-ceNrNazwa drużynyFed.RankingDuże punktyPkt.vs+S.B.Sz.1
1 7 LKSz GCKiP Czarna POL 2107 17.0 37.0 4;5;6;10;9;1;2;3; 157.46 4.5
2 2 VOTUM SA Polonia Wrocław POL 2050 14.0 32.0 9;1;10;5;6;8; 136.25 7.0
3 4 KS Laura Chylice POL 2002 11.0 31.5 8;3;5;6; 137.46 3.5
4 8 MKSz Rybnik POL 1935 10.0 28.0 3;6;10;9; 120.63 5.0
5 6 KSz STILON Gorzów Wlkp. POL 1830 10.0 27.0 5;10;9;1;3; 112.75 1.0
6 5 HETMAN GKS Katowice POL 2036 9.0 27.5 8;1;3;10; 116.58 7.0
7 1 MUKS Stoczek 45 Białystok POL 1945 8.0 26.5 3;4;9; 115.54 7.0
8 3 MUKS MDK Śródmieście Wrocław POL 1819 5.0 20.5 9;10; 88.54 3.0
9 10 KS Polonia Warszawa POL 1801 3.0 20.5   94.04 5.0
10 9 UKS Ognisko Rydułtowy POL 1819 3.0 19.5   87.83 2.0

 

Spadek do I ligi drużyny z miejsc 8-10.

Strona turnieju --> str

   zaprzyjaźnione firmy

JS Facebook Likebox Slider

SZACHY W SZKOŁACH

SZKOLENIE

SZACHY W SZKOŁACH

przedszkolaki grają w szachy

szachy w szkole

jak zostać arcymistrzem

szachy popudzają wyobraźnie i aktywność twórczą

rozwiązywanie zadań szachowych

szachy jako przedmiot obowiązkowy w szkole

 

 

TECHNIKA GRY / FIGURY

TECHNIKA GRY

FIGURY

debiuty

Król

strategia szachowa

wieża

gra środkowa

skoczek

końcówki szachowe

goniec

atak na króla

Hetman

atak i gra pozycyjna

pion

mat gońcem i skoczkiem