II liga seniorów / Poronin 5 -13.09.2020

Licznik odwiedzin

09523729
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie dni
770
983
1753
9509937
47458
66574
9523729
Your IP: 3.234.211.61
Server Time: 2021-10-25 13:26:12

Wsparcie

Zadania publiczne realizowane przez klub

Ligi juniorów

Ligi juniorów (5)

środa, 31 październik 2012 16:14

Liga Mazowiecka 2020

Napisał

 

 

Wyniki

Wyniki - runda 7  
M-ceNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.Sz.1Sz.2Sz.3
1 UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo 1933 14.0 37.5 6.5 6.5 7.0
2 TKKF "PROMYK" Ciechanów 1767 10.0 28.0 5.0 6.0 5.5
3 UKS "Czternastka" Warszawa III 1767 10.0 22.0 3.0 3.0 3.5
4 UKS Caissa Warszawa 1733 9.0 28.5 3.5 4.0 6.0
5 UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz 1817 9.0 22.5 5.0 2.5 0.5
6 UKS "Czternastka" Warszawa IV 1600 8.0 22.0 3.0 3.5 3.0
7 UKS TSz Zieloni Zielonka II 1750 8.0 20.0 5.0 4.5 3.5
8 MLKS Nadnarwianka Pułtusk 1567 8.0 18.0 3.5 0.5 4.0
9 KSz Skoczek Siedlce 1516 7.0 21.0 6.0 4.0 2.0
10 MTSz Mińsk Mazowiecki 1733 7.0 20.5 3.0 3.5 4.5
11 UKS "Czternastka" Warszawa VI 1508 6.0 16.0 2.0 3.0 1.0
12 CKR SSz Grójec 1600 5.0 19.5 1.5 4.0 4.5
13 UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo II 1442 4.0 14.5 3.5 4.0 3.0
14 UKS TSz Zieloni Zielonka III 1617 3.0 14.5 1.5 4.0 5.0
15 UKS "Czternastka" Warszawa V 1508 2.0 15.0 2.5 0.0 0.0
16 UKS TSz Zieloni Zielonka IV 1433 2.0 12.5 1.5 3.0 3.0
 

 

 

Drużyny z miejsc 1-2 awansują do II ligi.

Strona turnieju --> str

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

środa, 31 październik 2012 16:10

II liga juniorów

Napisał

Awans do I ligi Juniorów otrzymują drużyny z miejsc 1-3, natomiast z uwagi na niską frekwencję spowodowaną sytuacją epidemiologiczną żadna z drużyn nie spada do niższej ligi. 

 

 

 

M-ceNrNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.vs+CBchBch.
1 3 KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny 1719 13.0 32.0 14;12;13;2;8;9; 232.50 258.00
2 15 KS Korona Zakrzewo 1455 13.0 28.5 5;9;3;1;19;6; 242.50 270.00
3 8 MKSz Rybnik 1607 12.0 32.0 22;15;11;6; 230.00 251.50
4 6 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1657 11.0 32.5 16;12;2;17; 233.50 255.50
5 12 UKS Pałac Młodzieży Katowice 1485 11.0 30.5 1;18;11;15; 237.50 262.00
6 17 UKS BASZTA Wodzisław Śląski 1433 11.0 28.5 7;18;10;5;11; 222.00 246.50
7 7 KŚ AZS Politechniki Śląskiej w Gliwicach 1630 11.0 25.5 21;20;16;19;9; 209.00 222.50
8 9 UKS Czternastka 1574 10.0 29.0 19;13;17;2; 233.00 258.50
9 1 UKS MDK Gdynia 1752 10.0 29.0 22;18;13; 225.00 246.50
10 2 KSz Miedź Legnica 1723 10.0 27.5 13;10;17;19; 237.00 261.50
11 14 UKS "GONIEC" Staniątki 1469 10.0 26.0 21;10;13;16; 216.00 237.50
12 19 UKS "Piątka" Wieluń 1360 9.0 27.5 5;14;10;22; 215.50 237.00
13 21 TKKF "Promyk" Ciechanów 1260 9.0 26.0 4;18;5; 192.00 200.00
14 11 UKS "Giecek" Radków 1490 9.0 25.5 21;3;4; 234.00 252.00
15 5 MKS MOS Wieliczka 1683 8.0 29.0 16;14;20; 217.50 231.00
16 13 MAT Myślenice 1473 8.0 26.5 16;7;10;20; 215.50 229.00
17 22 Ognisko TKKF w Dobczycach 1232 7.0 24.0 20;18; 200.00 204.00
18 16 UKS TSz Zieloni Zielonka 1434 7.0 22.0 4;22;20; 204.50 218.00
19 18 MGLKS "Parnas" Oława 1372 6.0 24.5 20;10; 209.50 223.00
20 4 KS LAURA II Chylice 1706 5.0 16.5 20;10; 145.00 149.00
21 10 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 1552 4.0 24.5 20;7; 204.00 217.50
22 20 UKS "LISEK" Lisia Góra 1300 1.0 16.0   191.50 197.00

Strona turnieju --> str

środa, 31 październik 2012 16:00

I liga juniorów

Napisał

Awans do Extraligi otrzymują drużyny z miejsc 1-3, spadek do II ligi drużyny z miejsc 8-10.

 

M-ceNrNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.vs+S.B.Sz.1
1 2 UKS Ognisko Rydułtowy 1682 15.0 31.5 9;1;3;4;5;6;7; 135.17 7.5
2 8 Krakowski Klub Szachistów 1768 14.0 32.5 3;6;7;10;9;1; 138.83 5.0
3 10 UKS przy SP 8 Chrzanów 1871 14.0 32.5 1;6;2;7;3;4;5; 139.71 4.0
4 5 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1912 12.0 33.5 7;9;1;3;4; 141.25 5.0
5 9 DSA Investments Polonia Wrocław 1722 10.0 27.5 4;6;7;10; 118.04 4.5
6 4 KTS Kalisz 1694 8.0 27.0 7;8;6; 116.38 4.0
7 3 KS Polonia Warszawa 1830 7.0 23.5 1;7; 100.83 2.0
8 1 KSz HETMAN Koszalin 1554 6.0 25.0 6;7; 108.71 8.5
9 6 UKS Hetman Częstochowa 1553 3.0 21.0   94.46 4.5
10 7 LKS Chrobry Gniezno 1590 1.0 16.0   72.21 0.0

Strona turnieju --> str

środa, 31 październik 2012 15:50

Ekstraliga juniorów

Napisał
M-ceNrNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.vs+S.B.Sz.1
1 8 LKSz GCKiP Czarna 2097 14.0 34.5 4;5;6;7;10;9;2; 146.42 5.5
2 1 UKS Czternastka Warszawa 2054 13.0 31.0 10;4;6;7;8;9; 139.63 2.5
3 3 MKSz Rybnik 2051 11.0 27.5 8;9;1;2;10; 124.67 4.0
4 7 Hetman Koronny Trzebinia 1999 10.0 29.5 6;9;2;3; 129.71 5.5
5 6 UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój 2053 10.0 27.5 5;2;3;4; 115.92 7.0
6 9 MUKS Stoczek 45 Białystok 2009 9.0 28.0 2;4;5;10; 119.46 5.5
7 10 VOTUM SA Polonia Wrocław 1981 8.0 27.5 2;4;5; 119.12 2.0
8 4 KSz Stilon Gorzów Wielkopolski 1869 6.0 24.0 7;2; 105.08 3.0
9 5 KS LAURA Chylice 1946 6.0 21.5 1;3; 97.75 3.0
10 2 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1822 3.0 19.0 5; 86.67 7.0

 

Spadek do I ligi drużyny z miejsc 8-10.

Strona turnieju --> str

   zaprzyjaźnione firmy

JS Facebook Likebox Slider

SZACHY W SZKOŁACH

SZKOLENIE

SZACHY W SZKOŁACH

przedszkolaki grają w szachy

szachy w szkole

jak zostać arcymistrzem

szachy popudzają wyobraźnie i aktywność twórczą

rozwiązywanie zadań szachowych

szachy jako przedmiot obowiązkowy w szkole

 

 

TECHNIKA GRY / FIGURY

TECHNIKA GRY

FIGURY

debiuty

Król

strategia szachowa

wieża

gra środkowa

skoczek

końcówki szachowe

goniec

atak na króla

Hetman

atak i gra pozycyjna

pion

mat gońcem i skoczkiem