II liga seniorów / Jastrzębia Góra 2-10.09.2023

Licznik odwiedzin

11611460
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie dni
1695
2137
4895
11586195
65659
78214
11611460
Your IP: 3.215.16.238
Server Time: 2024-05-28 21:25:09

Wsparcie

Szkolenie

Zadania publiczne realizowane przez klub

poniedziałek, 15 wrzesień 2014 12:46

Seniorzy UKS TSz Zieloni utrzymali status drugoligowca

W dobrych nastrojach powróciła drużyna seniorów UKS TSz Zieloni Zielonka ze Szczyrku, gdzie rozgrywane były Drużynowe Mistrzostwa Polski II Ligi Szachowej.
Do końca turnieju zespół z Zielonki trzymał swoich kibiców w napięciu, bowiem dopiero po zwycięstwie w ostatniej rundzie z 4 - 2  z  LKS 'Zarzewie' Prudnik nasz team zapewnił sobie spokojny byt na przyszły rok w II lidze.
 
Opublikowano w AKTUALNOŚCI

 

 

 

 

              Lista startowa drużyn Drukuj
NrNazwa drużynyRankingKlub
1 UKS "Czternastka" Warszawa III 1900 UKS "Czternastka" Warszawa
2 KS Laura Chylice II 1867 KS Laura Chylice
3 KSz Polonia Warszawa II 1860 KSz Polonia Warszawa
4 MTSz Mińsk Mazowiecki 1833 MTSz Mińsk Mazowiecki
5 UKS TSz Zieloni Zielonka 1833 UKS TSz Zieloni Zielonka
6 UKS Łady 1800 UKS Łady
7 UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. II 1783 UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.
8 UKS SP 321 Warszawa Bemowo 1750 UKS SP 321 Warszawa Bemowo
9 UKS Sparta Białołęka 1733 UKS Sparta Białołęka
10 KSSSN Ursynów Warszawa 1633 KSSSN Ursynów Warszawa
11 UKS Caissa Warszawa 1625 UKS Caissa Warszawa
12 UKS Gambit Wesoła 1575 UKS Gambit Wesoła
13 CKR Grójec 1508 CKR SSZ Grójec
14 KSz Skoczek Siedlce 1508 KSz Skoczek Siedlce
15 MLKS Nadnarwianka Pułtusk 1508 MLKS Nadnarwianka Pułtusk
16 UKS Sternik Pruszków 1342 UKS Sternik Pruszków
17 KSz Warsaw Sharks I 1000 KSz "Warsaw Sharks" Warszawa
18 UKS Hetman Puszcza Mariańska 1000 UKS Hetman Puszcza Mariańska

 

 

 Serwis turniejowy --> ikonka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano w Ligi juniorów
środa, 31 październik 2012 16:10

II liga juniorów 2022

Awans do I ligi Juniorów otrzymują drużyny z miejsc 1-3, natomiast do niższej ligi spadają drużyny z miejsc 29-37. 

 

 

Wyniki końcowe
PlaceS.No.Team nameFed.LocalMatch PointsTie Breakvs+CBch
1 2 UKS "Pionier" Jastrzębie Zdrój II POL 1697 18.0 44.50 19;11;7;17;3;4;22;8; 362.00
2 3 KSz Hetman Koszalin POL 1688 17.0 41.50 24;18;12;13;7;1;6;4; 361.00
3 1 SEMPAI UKS HETMAN Częstochowa POL 1726 16.0 37.00 18;10;9;2;6;7;5; 367.50
4 22 UKS MDK Gdynia POL 1431 14.0 38.50 31;11;15;25;8;21;12; 350.50
5 4 K.Sz. Miedź Legnica POL 1680 14.0 38.00 21;15;25;7;1;10;18; 364.50
6 9 UKS Pałac Młodzieży Katowice POL 1558 14.0 36.50 20;35;29;21;22; 344.00
7 7 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice POL 1578 14.0 34.50 24;14;22;10;18;23;13; 369.00
8 6 UKS "Czternastka" Warszawa II POL 1586 13.0 36.50 23;19;35;13;4;24; 337.00
9 12 Klub Szachowy Dwie Wieże Kraków POL 1503 13.0 35.00 29;5;35;17;8; 355.50
10 8 MDK Fabryczna Polonia Wrocław III POL 1570 13.0 33.50 25;33;29;17;11;6; 357.00
11 25 UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. POL 1405 12.0 35.50 16;14;18;26;19;10; 341.00
12 17 Fundacja Jaćwież Suwałki POL 1465 12.0 34.50 34;6;4;29;20; 346.00
13 13 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce POL 1494 12.0 34.50 26;12;8;25; 345.50
14 15 KS Korona Zakrzewo POL 1481 12.0 33.50 32;20;30;11;23; 317.00
15 5 UKS "GONIEC" Staniątki POL 1588 12.0 33.00 22;20;9;17;24; 343.00
16 18 UKS Baszta Wodzisław Śląski POL 1465 12.0 32.50 27;33;28;5;20;10; 341.00
17 14 MUKS MDK Śródmieście Wrocław II POL 1494 11.0 37.00 31;32;11;34;35; 295.50
18 11 Klub Szachowy STILON Gorzów Wlkp. II POL 1508 11.0 33.00 28;24;26;35;21; 336.50
19 19 APA SMART SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny II POL 1443 11.0 29.50 28;27;14;33; 324.00
20 30 KKSz "Urania" Krosno POL 1266 10.0 36.00 34;27;32; 284.50
21 10 Krakowski Klub Szachistów II POL 1511 10.0 34.50 27;23;5;20; 342.50
22 16 UKS "Giecek" Radków POL 1478 10.0 34.00 31;32;28;34; 273.50
23 20 LKS Chrobry Gniezno POL 1441 10.0 32.00 3;33;19;14;16; 344.00
24 23 Ognisko TKKF w Dobczycach POL 1428 10.0 31.00 32;16;30; 343.00
25 24 UKS Jedynka Bełchatów POL 1421 10.0 30.00 31;16;29;15; 335.00
26 21 SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Góry POL 1436 9.0 31.50 28;14;25; 347.00
27 33 MKSz Rybnik II POL 1217 9.0 30.50 16;34;32;31; 277.50
28 29 Klub Szachowy LECH-WSUS Poznań POL 1273 9.0 30.00 21;15;33; 336.00
29 28 UKS Ognisko Rydułtowy II POL 1316 9.0 29.50 27;34;32;31; 274.00
30 35 LKS PARNAS Stara Wieś POL 1143 9.0 28.50 30;26;28; 329.00
31 26 GKSz Kornuty Gorlice POL 1341 8.0 30.00 33; 306.50
32 31 UKS Piątka Wieluń POL 1251 8.0 30.00 34;30;27; 287.00
33 27 UKS Gekon Nysa POL 1323 7.0 28.00 32;34; 279.50
34 34 NASZACH Nowy Tomyśl POL 1181 3.0 24.00   289.50
35 32 UKS Hetman Puszcza Mariańska POL 1220 3.0 23.00   293.00

Strona turnieju --> str

Opublikowano w Ligi juniorów
środa, 31 październik 2012 15:50

Ekstraliga juniorów

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga 2021

Drukuj
M-ceNrNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.   
1 6 LKSz GCKiP Czarna 2078 13.0 36.0      
2 9 UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój 2055 13.0 34.5      
3 2 KSz Stilon Gorzów Wielkopolski 2034 13.0 32.0      
4 4 VOTUM SA Polonia Wrocław 1992 12.0 32.0      
5 3 UKS Czternastka Warszawa 1949 11.0 27.0      
6 10 Hetman Koronny Trzebinia 2005 9.0 30.5      
7 1 Krakowski Klub Szachistów 1887 7.0 20.5      
8 7 MUKS Stoczek 45 Białystok 1915 6.0 24.5      
9 5 MKSz Rybnik 1804 3.0 19.0      
10 8 UKS Ognisko Rydułtowy 1647 3.0 14.0    

 

Spadek do I ligi drużyny z miejsc 8-10.

Strona turnieju --> str

Opublikowano w Ligi juniorów

   zaprzyjaźnione firmy

JS Facebook Likebox Slider

SZACHY W SZKOŁACH

SZKOLENIE

SZACHY W SZKOŁACH

przedszkolaki grają w szachy

szachy w szkole

jak zostać arcymistrzem

szachy popudzają wyobraźnie i aktywność twórczą

rozwiązywanie zadań szachowych

szachy jako przedmiot obowiązkowy w szkole

 

 

TECHNIKA GRY / FIGURY

TECHNIKA GRY

FIGURY

debiuty

Król

strategia szachowa

wieża

gra środkowa

skoczek

końcówki szachowe

goniec

atak na króla

Hetman

atak i gra pozycyjna

pion

mat gońcem i skoczkiem